MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 10333640
nr 1033 3640
Emmafåtölj
Nyrokoko
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:09:10
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.